Kosmetologo paslaugos Vilniuje

Kosmetikos produktų gamintojai

ALGOLOGIE:
Algologie įmonė įsikūrusi Bretanės provincijoje (šiaurės rytų Prancūzijoje) Pen Lan pusiasalyje Pleubian miestelyje. Šis rajonas išsiskiria optimaliu klimatu, puikia ekologine padėtimi, švaria jūra (draustinis). Šaltame jūros vandenyje (jo temperatūra nepakyla aukščiau kaip 15 °C) auga apie 617 rūšių dumblių, iš kurių 20 rūšių dumblių yra naudojami kosmetologijoje. Čia buvo įkurta pirmoji gamykla Prancūzijoje, kuri išgauna alginatą iš dumblių. Taipogi čia įsikūręs ir CEVA – technologinių tyrimų centras, kuris pritraukia mokslininkus ir studentus iš viso pasaulio. Reikia pažymėti ir tai, kad dumbliai yra vieni svarbiausių kovotojų su vandenų, upių, ežerų užterštumu. Dumbliuose gausu mineralinių druskų – kalcis, magnis, natris, kalis, fosforas, siera. Taip pat oligoelementų – jodas, geležis, aluminis, cinkas, magnis, nikelis, silicis, titanas, boras, cobaltas, chromas, alavas, gyvsidabris, švinas, kadmis, arsenas, molibdemas, selenas, floras, varis. Tapkite dar gražesnės, išlikite jaunos ir džiaukitės gera savijauta naudodami dumblius - tai yra pagrindinis Algologie tikslas.
Privalumai 0% parabenų 0% mineralinių aliejų 0% propilenglikolio 0% ftalato 0% gyvulinės kilmės veikliųjų medžiagų Neišbandyta su gyvūnais OPTIMUM DERMA ACIDITATE - O.D.A.
Mūsų studijoje meistrai dirba su profesionalia O.D.A. kosmetika bei atlieka rūgštinį veido valymą. Tai profesionali lietuviška kosmetika, kuri yra naujausių išradimų, patikimos, daug kartų išbandytos patirties ir mokslinio požiūrio sintezė. Šios kosmetikos kūrimo procese dalyvauja gabiausi biochemijos mokslų daktarai, dešimtmetę patirtį turintys praktikai - kosmetologai. Šios kosmetikos gamyboje naudojamos medžiagos yra organinės kilmės. Tai įvairiausi sudėtingi biocheminiai junginiai, kurie sutinkami mus supančioje aplinkoje, o taip pat ir mūsų organizme. O.D.A. – tai fiziologinį poveikį turintis produktas, kuris nesutrikdydamas visos subalansuotos organizmo veiklos, veikia stimuliuojančiai, regeneruojančiai, saugo nuo kenksmingos laisvųjų radikalų veiklos ir stiprina odos imunitetą. Dėka šių preparatų poveikio, odos maitinimo ir drėgmės balanso reguliavimo mechanizmai veikia pagal fiziologinius dėsnius - yra stimuliuojamos sistemos, atsakingos už vieną ar kitą veiklos sritį. Tai organinė kosmetika, kurios sudėtyje yra alfa-hidroksi- ir beta-hidroksi- rūgštys, tokios kaip: glikolio, pieno, salicilo. Šią kosmetikos gaminių grupę sudaro dvi dalys – profesinė, skirta tik profesionaliam naudojimui, ir kita – tai individuali kosmetika, skirta odos priežiūrai kiekvieną dieną. Profesionalioji O.D.A kosmetika – tai dviejų skirtingų rūgščių pagrindų sukurtos linijos: Pirmoji - Glikolio rūgšties linija. Ją sudaro 10% ir 15% prausikliai, keturių didėjančių (nuo 25% iki 70%) koncentracijų rūgščių rinkinys, neutralizatorius, kaukė ir raminamasis kremas su aukštu apsauginiu saulės filtro faktoriumi. Antroji - Pieno rūgšties linija. Ją sudarys švelnus prausiklis, trijų skirtingų, didėjančių koncentracijų rūgščių rinkinys, neutralizatorius, kaukė ir raminamasis kremas su apsauginiu saulės filtru. Dirbame su 20 % pieno rūgštis naudojama siekiant pagražinti veido odą. Puikiai tinka jautriai, į alerginius bėrimus linkusiai odai, esant jaunatviniams spuogams. Taip pat patariama naudoti kai oda pigmentuota, sausa, plona, jautri šiurkšti, raukšlėta ar su susilpnėjusiu turgoru. Procedūra gali būti atliekama kaip vienkartinė regeneruojanti, šviesinanti, drėgmę atstatanti terapija arba kaip procedūrų ciklas. Pieno rūgštis gali būti naudojama kaip pagrindinė arba pagalbinė priemonė, galinti sustiprinti kitų aktyvių kosmetinių komponentų poveikį. 40 % pieno rūgštis naudojama tais atvejais, kai oda yra nejautri ir norimo rezultato nepavyksta pasiekti su 20 % rūgštimi. Glikolio rūgštis 25% , 50 % Skirtas cheminio odos šveitimo pagrindinei aplikacinei procedūrai atlikti – „peeling“.
 

Maloniai prašome į blakstienų priauginimo procedūrą registruotis trumpąja SMS žinute, nurodant savo vardą ir norimą atvykimo laiką.


Išankstinė registracija